Vingrojiet un Fitnesa: ceļvedis fitnesa klubu atrašanai

Jūs vēlaties pievienoties fitnesa klubam, taču ir tik daudz iespēju! Un tad jums vienkārši beigsies galva! Fitnesa klubs ir efektīvs motivators. Viņiem mūs jāmotivē, nevis jārauj vilšanās. Pirms izvēlaties fitnesa klubu, pārliecinieties, vai tas atbilst jūsu vajadzībām un mērķiem. Un pirms jūs to darāt, vispirms jums ir jāizpēta un jāizlemj, kādas ir jūsu prioritātes. Tajā brīdī jūs uzzināsiet, kas jums patiešām ir vajadzīgs fitnesa klubā.

Jūs vēlaties pievienoties fitnesa klubam, taču ir tik daudz iespēju! Un tad jums vienkārši beigsies galva! Fitnesa klubs ir efektīvs motivators. Viņiem mūs jāmotivē, nevis jārauj vilšanās. Pirms izvēlaties fitnesa klubu, pārliecinieties, vai tas atbilst jūsu vajadzībām un mērķiem. Un pirms jūs to darāt, vispirms jums ir jāizpēta un jāizlemj, kādas ir jūsu prioritātes. Tajā brīdī jūs uzzināsiet, kas jums patiešām ir vajadzīgs fitnesa klubā.

Šeit ir dažas vadlīnijas, kuras varat ņemt vērā, izvēloties sev piemērotāko fitnesa klubu:

Kur ir atrašanās vieta? Atrašanās vieta ir pirmā lieta, kas jāņem vērā, atrodot fitnesa klubu. Ja klubs atrodas tālu no jūsu mājām, jums vienkārši būs cits iemesls nevingrot. Vislabāk ir atrast objektu, kas atrodas netālu no jūsu mājas. Vai darbinieki ir draudzīgi un laipni? Vai tie var palīdzēt sasniegt jūsu mērķus? Pārliecinieties, ka instruktoram ir nepieciešamā pieredze, lai strādātu ar jums. Instruktoriem jābūt sertificētiem profesionāļiem, kuri var droši un efektīvi sadarboties ar jums. Jūsu instruktoram vajadzētu arī zināt, vai jums ir fiziska invaliditāte, vai arī jūs varat atrast apmācītus instruktorus, kas strādātu ar jums.

Jūs varat arī pārbaudīt instruktora vecumu, īpaši, ja tas ir jūsu motivācijas un mācīšanās faktors. Personālam jābūt arī izpalīdzīgam, draudzīgam un profesionālam. Jūs varat arī jautāt par viņu piedāvātajiem pakalpojumiem un uzzināt, kas jums ir svarīgs. Dažās iestādēs ir savi dietologi un fizioterapeiti, kas var jums piedāvāt pakalpojumus. Kādas programmas tā piedāvā? Atrodiet laiku, lai redzētu, kādas programmas jums ir paredzētas, un pārbaudiet, vai tās atbilst jūsu interesēm.

Vai viņi piedāvā grupu nodarbības? Izvēlieties objektu, kas piedāvā klasi, kas jums patiešām patīk. Ja vēlaties, varat to izmēģināt, lai to pārbaudītu. Vai iekārtas un aprīkojums ir labs un vai tie būs pieejami ikreiz, kad tas jums ir ērtāk? Pārbaudiet, vai aprīkojums ir pietiekams visiem dalībniekiem. Pretējā gadījumā jūs tērēsiet laiku, krītot rindā un gaidot savu kārtu. Pārliecinieties arī, ka telpas ir atvērtas tik ilgi, kamēr jūs, visticamāk, veicat savus vingrinājumus un vingrinājumus.

Vai visas telpas ir labi uzturētas, tīras un drošas jums? Mašīnām un citām mācību telpām jābūt tīrā un labā kārtībā. Ja redzat daudz “salauztu” pazīmju, tas var būt kaut kas pārdomājams. Mūsdienu ierīces ir drošākas un ērtāk lietojamas, tāpēc jūs varētu vēlēties arī to apsvērt. Vai grīdas tiek regulāri tīrītas, lai izvairītos no negadījumiem? Vai visiem pietiek vietas? Pārbaudiet arī, vai iekārta atrodas vietā, kur nav briesmu, apsveriet arī to, vai vieta ir labi apgaismota. Vai kluba biedri ir draudzīgi un vai viņi var būt jūsu draugi? Fitnesa klubs ir arī vieta sabiedriskai mijiedarbībai.

Pirms pierakstīšanās veltiet laiku, lai apstātos un tiktos ar kluba biedriem.

Pārējie dalībnieki tuvākajā nākotnē var kļūt par jūsu draugiem, un uz tiem vajadzētu padomāt. Kādi ir stundu saraksti un vai tie jums būs ērti? Uzziniet, kādas nodarbības tiek piedāvātas noteiktā laikā, un apsveriet, vai jūs būsiet pieejams noteiktā grafikā. 8. Cik tas maksās? Ir svarīgi zināt ikmēneša dalības maksu un to, ko tā ietver. Dažos fitnesa klubos ir slēptas maksas, un jums vajadzētu būt ieinteresētam tos pārbaudīt.

Pārbaudiet, vai viņiem ir akcijas vai atlaides un vai viņi piedāvā pakalpojumus par papildu samaksu. Ir arī svarīgi zināt, cik ilgi klubs ir bijis un cik bieži viņi paaugstina likmes. Ar ko tas atšķiras no citiem fitnesa klubiem? Neuzturieties tikai vienā fitnesa klubā. Centieties apmeklēt pēc iespējas vairāk objektu un veikt salīdzinājumus. Tad jūs varat ierobežot izvēli līdz iespējām, kas atbilst jūsu vajadzībām un prioritātēm. Ko cilvēki par to saka? Veltiet laiku, lai apkopotu atsauksmes no citiem dalībniekiem.

Pajautājiet viņiem, ko viņi var teikt par klubu, un ļaujiet viņiem pastāstīt par pieredziar šīm ērtībām. Fitnesa kluba izvēle ir kā iepirkšanās par labākajiem krekliem. Neuzspiež un nemēģini ar viņiem sazināties uzreiz. Jūs varat pavadīt pietiekami daudz laika, lai pārskatītu un apkopotu pietiekami daudz informācijas, ja joprojām neesat pārliecināts, kuru izvēlēties. Kad esat izdarījis izvēli, izbaudiet un izmantojiet to maksimāli.