Vestpalmas pasākums: Venture X pasākums

Ir daži lieliski Palmbīčas notikumi, kas var palīdzēt attīstīt jūsu biznesa prasmes un virzīt karjeru. Uzziniet vairāk zemāk.

Kas ir Venture X?

Venture X ir pieejama un elastīga biroja telpa, kas paredzēta jaunuzņēmumiem un mazajiem uzņēmumiem. Ja esat iesācējs vai mazs bizness, var būt grūti atrast īsto vietu darbam, jo ​​jums, iespējams, nav liela biroja telpu budžeta. Sākotnēji jūs varat arī saskarties ar problēmām, pieaugot, lai iegūtu vairāk biroja platību. Izmantojot tipiskas biroja telpas, tas var būt sarežģīts, jo esat iestrēdzis ilgtermiņa nomā vai līgumā. Tomēr ar tādu biroja telpu kā Venture X jums ir elastīgs risinājums augošajam biznesam. Venture X ir lieliski piemērots ārštata darbiniekiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un maziem uzņēmumiem ar dažādiem dalības veidiem, piemēram, dalību kopienā, dalīšanos ar koplietošanas galdiem, dalību privātajos birojos un daudz ko citu.

Papildus lieliskām biroja telpām, Venture X cenšas kļūt par vietu, kur cilvēki var mācīties un augt. Tāpēc Venture X cilvēkiem bieži ir dažādi pasākumi un iespējas sazināties ar cilvēkiem un attīstīt viņu biznesa prasmes. Piemēram, jūnijā Venture X rīko Palm Beach Startup nedēļu ar visu veidu semināriem, sesijām un tīkla veidošanas iespējām. Venture X ir arī vairāk West Palm pasākumu. Pārbaudiet dažus no šiem Palm Beach notikumiem.

MBA Power Lunch Series

Šis pasākums ir mini MBA seriāls, kuru pasniedz vietējo universitāšu mācībspēki. Pusdienu pārtraukumā jūs varat uzzināt visu par pašpārvaldes dimensijām. Nākamā sesija notiks 21. augustā, un jūs varat reģistrēties šeit.

Kopienas laimīgā stunda

ar Venture X palīdzību varat smagi strādāt un smagi spēlēt. Venture X rīko kopienas laimīgo stundu Venture X 23. augustā no pulksten 16:30 līdz 18:30. Šī laimīgā stunda ir iespēja cilvēkiem redzēt Venture X biroja telpas un uzzināt visu par sadarbības priekšrocībām. Tā var būt arī lieliska iespēja cilvēkiem socializēties un sazināties ar citiem ārštata darbiniekiem, mazajiem uzņēmumiem un jaunizveidotajiem uzņēmumiem. Nepalaidiet garām šo notikumu West Palm Beach.

West Palm Beach centrā ir daudz lielisku notikumu. Daži no šiem notikumiem Palmbīčā pat var palīdzēt jums kļūt par uzņēmēju, piemēram, no Venture X. Noteikti pārbaudiet Venture X notikumu, kā arī citus West Palm pasākumus, apmeklējot vietni Rosemary Square.