Sietlas šovs – neparasta garša

Sietla ir viena no skaistākajām pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs un piedāvā maigu laiku visu gadu. Šajā Klusā okeāna ziemeļrietumu pilsētā ir nedaudz vairāk nokrišņu, un daudzi ikgadējie notikumi notiek tikai telpās vai apgabalos, kas nodrošina segumu. Daži no notikumiem, kurus varat baudīt, apmeklējot Sietlu, Vašingtonā, ir šādi:

Līdakas vieta pārdod kulinārijas tūrismu

Ja jūs meklējat dažus no labākajiem pārtikas ceļojumiem valstī, tos varat atrast Pikes Place Market, Sietlas pārtikas galvaspilsētā. Viena no labākajām pārtikas ekskursijām, ko varat veikt, ir Savor Sietlas pārtikas ceļojums, kas notiek katra gada februāra pirmajā nedēļā. Ja jums patīk nobaudīt visdažādākos ēdienus, jums patiks šī Sietlas pārtikas ekskursija.

Īru svētdienas festivāls

Nedēļas nogalē, kas notiek pirms Sv Patriks Sietlas mājas centrā, jūs varat baudīt īru svētdienas festivālu. Tas ietver ne tikai autentiskus īru ēdienus un dzērienus, bet arī īru tradicionālo deju. Tas ir atšķirīgs veids, kā pavadīt Sanktpēterburgas nedēļas nogali. Patrika diena, un jūs varat izklaidēties šajā unikālajā festivālā.

Olimpiskās mūzikas festivāls

Katru gadu jūnijā Olimpiskās pussalas saimniecībā sākas Olimpiskās mūzikas festivāls. Olimpiskās mūzikas festivālā skan dažu iecienītāko komponistu klasiskā mūzika. Olimpiskās mūzikas festivāls ir kaut kas tāds, kas notiek Sietlā pēdējos 25 gadus un piedāvā klusu klasiskās mūzikas festivālu.

Bastīlijas dienas svinības

Bastīlijas dienā tiek godināta Brīvības statujas dāvana, kas Francijai tika pasniegta 1886. gadā kā draudzības dāvana un par godu vairāk nekā 100 neatkarības gadiem. Bastīlijas diena godina mūsu franču draugus ar mūziku un ēdienu, un katru gadu tā tiek rīkota Centra namā Sietlā. Bastīlijas diena svin Francijas demokrātijas pirmsākumus. Šis ir viens no visvairāk svinētajiem notikumiem Sietlā.

Kambodžas kultūras mantojuma svinības

Augusta otrā otrdiena ir paredzēta Kambodžas mantojuma svinībām. Sietla ir daudzkultūru centrs, un Kambodžas kultūras svētki ir tikai viena no daudzajām kultūrām, kuras visa gada laikā tiek svinētas Centra namā. Jūs varat baudīt Kambodžas dejas, mākslu, mūziku un kultūras ēdienus. Sietlas apkārtnē dzīvo daudz cilvēku no Kambodžas, un šis ikgadējais pasākums sniedz ieskatu viņu kultūrā.

Darba svētku svētku svinības

Sietlā Pike Place Market notiek liels Darba svētku festivāls. Ja jūs meklējat tradicionālus svētkus ar visu griezumu, jūs tos atradīsit Darba svētku svinības festivālā Pike Place. Tas ietver amatniecības kabīnes, spēles, izklaidi un pārtiku. Ja Darba dienas nedēļas nogalē atrodaties Sietlā, dodieties uz Pike Place Market, lai pievienotos svinībām.

Sietla ir kultūras pilsēta ar maigu klimatu visu gadu. Jūs varat atrast daudz ikgadēju pasākumu, kas notiek visā pilsētā. Apmeklējot Sietlu, jūs atradīsit kultūru, skaistumu un mūziku gandrīz visur, kur dodaties. Centra nams, Pike Place tirgus un Olimpiskā pussala ir tikai dažas no vietām, kuras vēlaties apmeklēt gadskārtējos pasākumos Sietlā. Tāpēc apstājieties!