Mineapolisa, Minesota Notikumi: mūzika, literatūra un amp; Lieliska ģimenes izklaide

Kad jūs domājat par Mineapoli, Minesotas šovu, jums var rasties kārdinājums domāt par aukstiem laika apstākļiem. Galu galā Mineapole ir viena no foršākajām pilsētām ASV. Tomēr šajā ziemeļu pilsētā ir daudz darāmā visu gadu. Tas ir atkarīgs tikai no tā, kur jūs skatāties. Gandrīz katra nedēļas nogale jums nesīs kaut kādas aktivitātes, kas notiek Mineapolē. Ir Mineapoles pasākumi, kas ir ideāli piemēroti visai ģimenei.

Kad jūs domājat par Mineapoli, Minesotas šovu, jums var rasties kārdinājums domāt par aukstiem laika apstākļiem. Galu galā Mineapole ir viena no foršākajām pilsētām ASV. Tomēr šajā ziemeļu pilsētā ir daudz darāmā visu gadu. Tas ir atkarīgs tikai no tā, kur jūs skatāties. Gandrīz katra nedēļas nogale jums nesīs kaut kādas aktivitātes, kas notiek Mineapolē. Ir Mineapoles pasākumi, kas ir ideāli piemēroti visai ģimenei. Tie sastāv no muzikāliem pasākumiem, literāriem pasākumiem, brīvdabas aktivitātēm un izstādēm.

Mērijas Taileres Mūras diena

Šis ir viens no neparastākajiem Minneapolis, Minesotas šovos, jo tas svin izdomāto varoni Mēriju Ričardsu no Mērijas Taileres Mūras šova. Šis ir notikums, kas notiek katru gadu, lai gan laiki un datumi gadu no gada mainās. To sponsorē Mērijas Taileres Mūras fanu klubs, un to veido sanāksme, kas veltīta pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu sitcomam, kā arī ekskursija pa vietnēm, kas attēlotas izrādes sākuma kredītos. Ja jūs esat Mary Tyler Moore šova cienītājs, jums patiks Mary Tyler Moore dienas.

Mineapoles tautas svētki

Vai jums patīk tautas mūzika? Ja tā, jūs izbaudīsit ikgadējos Mineapolisas tautas svētkus, kas notiek katra gada augusta pirmajā nedēļas nogalē. Festivāls godina tautas mūziku, kas nāk no šīs valsts daļas, un galvenokārt sastāv no vācu tautas mūzikas. Mineapole ir ļoti apdzīvota vieta, kur šajā tautas festivālā ir vācu izcelsmes cilvēki un kultūras priekšnesumi. Tas ir ideāls pasākums visai ģimenei, un biļetes ir ļoti lētas.

Grāmatu tirdziņš

Katru gadu augustā Mineapoles centrs ir piepildīts ar literāriem darbiniekiem, jo ​​notiek gadagrāmatu festivāls. Ikgadējais grāmatu festivāls ir viens no Mineapoles literārās pasaules augstākajiem punktiem, un tajā piedalās gan rakstnieki, gan literārie profesionāļi. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk lasīt vai ir vēlme kļūt par rakstnieku, gadagrāmatu gadatirgū jūs varat daudz izklaidēties.

Mineapoles dienas izstāde

Mineapoles dienu gadatirgus notiek katru vasaru Piemiņas dienas nedēļas nogalē Mineapolē, gadatirgū. Gadatirgus sastāv no ēdieniem, spēlēm, amatniecības un braucieniem ar karnevālu. Ir arī iespēja uzkāpt gaisa balonā un izstādē var vērot gaisa balonu sacensības. Ja jūs meklējat ģimenes jautru pasākumu, ko apmeklēt piemiņas dienas nedēļas nogalē, to varat atrast, apmeklējot Mineapoles dienu gadatirgu.

Mineapole ir lieliska pilsēta, kuru apmeklēt, neatkarīgi no tā, vai apmeklējat viens pats vai nē kopā ar ģimeni. Visu gadu notiek daudzi Mineapoles, Minesotas notikumi, no kuriem daži ir vērsti uz ģimeni, bet citi ir raksturīgi tikai šai valsts teritorijai. Apmeklējot Mineapoli, noteikti apmeklējiet Mineapoli, Minesota.