Dalasas pasākums – došanās uz lielāku nekā dzīves vietu

Daži no ikgadējiem notikumiem, kuros varat piedalīties vai novērot, apmeklējot Dalasu, ietver šādus.

Viņi saka, ka Teksasā viss ir lielāks un šķiet, ka tas attiecas uz notikumiem, kas notiek visā Dalasas – Fortvortas apgabalā. Dalasa katru gadu rīko tūkstošiem pasākumu, tāpēc ir liela varbūtība, ka, apmeklējot Dalasu, kaut kas notiks.

Daži no ikgadējiem notikumiem, kuros varat piedalīties vai novērot, apmeklējot Dalasu, ietver šādus.

Palīdziet bezpajumtniekiem WalkaThon

Ikgadējais mēģinājums palīdzēt bezpajumtniekiem notiek katra gada novembra otrajā sestdienā. Pasākums sākas Dalasas rātsnamā, un labdarības pastaigas beigās tiek rīkots izbraukuma un muzikāls priekšnesums. Ieņēmumi no WalkAThon ir paredzēti, lai palīdzētu bezpajumtniekiem, kas dzīvo Dalasā. Palīdzība Bezpajumtnieku WalkAThon sākās pirms dažiem gadiem un ir guvis impulsu.

Bērnu Ziemassvētku parāde

Bērnu Ziemassvētku parāde notiek decembra pirmajā sestdienā Tirdzniecības ielā, un to atbalsta Neimans Markuss. Lai gan to nevar salīdzināt ar Macy ikgadējo Pateicības dienas parādi, viss ir saistīts ar bērniem un visu par Ziemassvētku vecīti un par līdzekļu vākšanu Bērnu medicīnas centram Dalasā. Šo parādi bieži rāda TV, un tas ir ikgadējs pasākums daudzām Teksasas ģimenēm. Skatīties parādi vairāk nekā 350 000 cilvēku pulcējās Dalasas centrā.

Segas festivāls

Ja jums patīk apskatīt dažas no skaistākajām segām valstī, jums patiks Dalasas sega festivāls, kas katru gadu notiek Ērvingas mākslas centrā Dalasas centrā. Šis pasākums notiek katra gada februāra pirmajā svētdienā. Izstādītās segas ir mākslas segas, kuras ar roku izstrādājuši dažādi segu mākslinieki. Segas festivāls ir viens no pazīstamākajiem valstī, un tajā ir redzami daži no slavenākajiem segu māksliniekiem.

Teksasas golfa izstāde

Laika apstākļi Teksasā visu gadu ir maigi un lieliski piemēroti golfam. Katru gadu februāra pēdējā nedēļas nogalē jūs varat apmeklēt Teksasas golfa izstādi, lai iegūtu visu jaunāko golfa aprīkojumu un tehniku. Šis pasākums notiek katru dienu, sākot no februāra pēdējās ceturtdienas un beidzot svētdien Dalasas tirgus hallē. Šis ir pasākums, kas ir pieejams sabiedrībai un kuru izbauda golfa entuziasti no visām Amerikas Savienotajām Valstīm.

Scarborough Faire renesanses festivāls

Šis festivāls notiek katru aprīļa un maija nedēļas nogali Dalasā Waxahachie festivāla vietā. Renesanses festivālā notiek tādas izrādes kā turnīrs, piekūns un muzikālas izrādes. Ir arī amatnieku amatniecības izstrādājumi, piemēram, pirms gandrīz 1000 gadiem. Ja jums ir apnicis dzīvot mūsdienu pasaulē, varat izbaudīt savu laiku Dalasas Skarboro Fēras renesanses festivālā.

Teksasas melnais Rodeo

Teksasas melnais rodeo piedalās melnajos kovbojos un govs meitenēs Fair Parkā Dalasā. Šis ir ikgadējs pasākums, kas sāk savu 22. gadu. Tas katru gadu notiek sestdienas piemiņas dienas nedēļas nogalē, un tajā tiek piedāvāti konkursi un balvas dalībniekiem. Tas ir pirmais afroamerikāņu rodeo Amerikas Savienotajās Valstīs un godina melnos kovbojus.

Dalasa ir daudzkultūru pilsēta, un visu gadu jums patiks būt maigam līdz karstam. Apmeklējot Dalasas – Fortvortas apgabalu, ir daudz ko redzēt un darīt, tāpēc nāciet ciemos!